Дизайн інтер’єру і екстер’єру

Як розробити унікальний дизайн інтер’єру та екстер’єру

Комфортний та естетично довершений простір — мрія кожного власника квартири чи будинку. Дизайн-студія (Хмельницький) пропонує комплексні сучасні рішення, які не просто виправдають, але і перевершать очікування клієнта.

Замовити дизайн інтер’єру (Хмельницький) — вдале рішення для тих, хто хоче, щоб ремонт перетворився на приємний, а не складний і затяжний процес. Команда талановитих та кваліфікованих архітекторів, креслярів, дизайнерів розробить сучасний дизайн інтер’єру під ключ безпосередньо під бюджет замовника.

Основні підходи в розробці проектів

Студія дизайну інтер’єру (Хмельницький) пропонує клієнтам декілька пакетів, які передбачають реалізацію наступних прикладних задач:

дизайн студія інтер'єру

 1. Концептуальне планування, підбір комфортних рішень.
 2. Планування за системою «до і після».
 3. Створення повного набору креслень, розгорток для проведення ремонтних та оздоблювальних робіт.
 4. Фотореалістична 3D-візуалізація з точним відображенням фактур в дизайні.
 5. Підбір освітлення, облицювальних матеріалів.
 6. Схема розміщення меблів.

Крім цього, замовити дизайн інтер’єру ви можете з додатковими циклами правок обраного рішення, авторським чи дистанційним контролем виконуваних робіт.

Додаткові умови

Якщо ви не хочете поглиблюватися в деталі ремонтного процесу, рекомендується замовити дизайн інтер’єру (Хмельницький) з комплексним підбором всіх матеріалів. Така послуга, перш за все, зменшує витрати. Студія співпрацює з сучасними виробниками меблів, сантехніки, обладнання, облицювальних матеріалів. Завдяки цьому закупівельна ціна на продукцію нижча, ніж у магазинах роздрібної та навіть оптової торгівлі.

Окрім цього, замовити реалізацію проекту можна з наданням бригади майстрів для виконання всіх робіт. У такому випадку дизайнер систематично навідується на об’єкт, щоб прийняти та ухвалити задачі згідно з проектом.
дизайн проекти квартир

Розробка екстер’єру

Оздоблення фасадів — це не менш важливий аспект ремонтних робіт, особливо якщо йдеться про приватний будинок чи громадський заклад. Студія дизайну інтер’єрів (Хмельницький) пропонує розробку унікального проекту безпосередньо під бюджет замовника. Зовнішня обробка фасадів виконує як декоративну, так і захисту функцію, зберігаючи тепло в зимовий час.

Основні етапи

Процес співробітництва проходить в декілька етапів:

 1. Обговорення очікувань замовника, вибір стилю.
 2. Планування, створення візуалізації.
 3. Підбір матеріалів.
 4. Створення кошторису.
 5. Проведення обмірів.

За необхідності команда виїздить на об’єкт в Хмельницькому. Також додатково розробляється план облаштування прибудинкової території.

Рішення замовити дизайн інтер’єру (Хмельницький) — альтернатива для тих, хто хоче створити дійсно комфортну атмосферу у власному житлі. Обираючи студію Galkina Interior Design, клієнти отримують вигідні умови співпраці, доступні ціни та сучасний інтер’єр, створений командою майстрів своєї справи. На сайті ви можете ознайомитися з портфоліо, реалізованими проектами та послугами, котрі пропонує студія.