Дизайн фасадної групи: тонкощі екстер’єру

Дизайн фасаду будинку — важлива складова оформлення житла. Зовнішнє оздоблення виконує дві стратегічні функції: декоративну та утеплювальну. Сучасні фасади будинків підбираються в залежності від наступних факторів: клімату, стилю зовнішнього оформлення, бюджету на будівельні роботи. Щоб остаточно визначитися з матеріалами та одночасно захистити себе від прорахунків та непередбачуваних витрат, рекомендується доручити цю задачу професіоналам.

дизайн проекти будинків

Galkina Design — це команда кваліфікованих спеціалістів, які виконають всі роботи під ключ. Послуга передбачає реалізацію повного комплексу задач, починаючи з обговорення проекту і до здачі готового об’єкта в експлуатацію.

Дизайн фасаду будинку: створення та реалізація проекту

Екстер’єр — це «обличчя» житла. Часто власники приватних будинків нехтують зовнішнім оздобленням будинку чи відкладають його, що в результаті призводить до незадовільного вигляду житла. Дизайн-студія (Хмельницький) готова розробити та реалізувати проект безпосередньо під бюджет замовника.

Основні етапи

Оформлення фасадів приватних будинків розпочинається з обговорення та консультації замовника. Питання, які вирішуються в першу чергу:

  1. Стильовий напрям оформлення.
  2. Основа роль зовнішнього оздоблення.
  3. Кліматичні умови.

Далі команда готує варіанти, які максимально відповідають очікуванням замовника. Після цього здійснюється вибір необхідних матеріалів, проводяться розрахунки, складається кошторис.

Створення 3D-візуалізації

Дизайн фасаду будинку передбачає створення об’ємної моделі об’єкту. Візуалізація дає змогу заздалегідь побачити, як буде виглядати спорудження. Створюється вона згідно з планом будинку та основними обмірами. Комп’ютерне моделювання надає можливість точно визначитися з фактурою та кольором облицювальних матеріалів. За необхідності дизайн фасаду будинку (Хмельницький) може передбачати оформлення території двору, ландшафтної зони.

 дизайн для дому хмельницький

Після узгодження проекту з замовником компанія наймає команду, котра втілить дизайн фасаду будинку в життя. Для цього складається графік робіт, якого має дотримуватися виконроб. Дизайнер перевіряє і контролює кожен етап, що виступає гарантом якості та відповідності проекту узгодженому плану. Готовий об’єкт здається після чіткого ухвалення з замовником.

Співпраця зі студією дизайну

Замовляючи дизайн фасаду будинку в студії Galkina Interior Design, ви можете бути впевнені в якості та відповідності проекту узгодженому плану. Студія співпрацює напряму з постачальниками, що дає можливість закуповувати облицювальні матеріали за зниженою ціною.

Студія Galkina Interior Design спеціалізується на розробці проектів для приватних будинків, громадських закладів, ресторанів, кафе, магазинів. Всі роботи в Хмельницькому виконуються під ключ. На сайті ви можете ознайомитися з портфоліо та актуальними на 2020 рік цінами.