Сучасний дизайн квартири – який він

Сучасний дизайн квартири – який він

За останні роки тенденції в оформленні особистого житла змінилися. Сучасний дизайн квартири передбачає поєднання функціональності та індивідуального комфорту. Тобто кожен проект підлаштовується під замовника, а не клієнт під наявні стандарти.

Дизайн студія інтер’єру Galkinadesign – це сучасний погляд, індивідуальний та професійний підхід. Команда кваліфікованих спеціалістів під час створення проекту враховує побажання замовника, пропонуючи послугу «під ключ».

Головні тенденції 2020 року

Якщо ви вирішили замовити дизайн квартири, зверніть увагу на особливості оформлення приміщення. Сьогодні можна сміливо експериментувати, поєднуючи відразу декілька напрямків у кожному приміщенні. Популярний лофт комбінується еклектикою, еко, мінімалізмом та максималізмом, класичною стилістикою.

Ошатна ванна кімната

Класична ванна кімната оздоблюється переважно в білих тонах. Цьому приміщенню не приділяють багато уваги, бо головне в ньому – функціональність. У 2020 році акцент робиться саме на ванних кімнатах, оскільки вони поступово трансформуються в повноцінні зони відпочинку та емоційної перезарядки.

Якщо простір дозволяє, то в ванній кімнаті рекомендується розміщувати тумби з широкими раковинами, великі настінні дзеркала. Якщо дизайн інтер’єру розробляється для ванної кімнати з обмеженою площею, варто приділити увагу освітленню, декоративним елементам. В цілому, «ставка» робиться на комфорт.

дизайн ванної кімнати

Дитяча в стилі лофт

Підлітки люблять привносити у власне приміщення екстравагантність. Якщо ви плануєте замовити дизайн квартири, то оформлення дитячої кімнати рекомендується доручити спеціалістам, котрі зможуть втілити задуми дитини. Поцікавтесь у свого чада, який стиль йому до вподоби. Це допоможе дизайнерам створити кімнату мрії.

Характерні риси оформлення у 2020 році:

  • Відмова від однотонності. Оформлення в сірих тонах, коричневих, пастельних. Допускається поєднання кольорової гами для зонування приміщення.
  • Рельєфна обробка цеглою, панно, виконаних методом аерографії.
  • Розміщення постерів.
  • Розподілення приміщення на робочу, спальну та творчу зону.
  • Використання технологічних світильників, котрі виконують свою першочергову роль та виступають елементом оздоблення.

Урбаністика на кухні

Урбаністичний лофт – сміливий, провокаційний, але вільний. Представлений напрямок вдало перегукується з популярним нині мінімалізмом, еко та еклектикою. Особливості урбаністики:

  • Поєднання контрастної, але стриманої палітри.
  • Бетонна фактура на стінах та в декоративних елементах.
  • Велика кількість дерева, металу.

При цьому в оформленні вдало поєднуються глянцеві панелі, сучасна техніка. Команда студії Galkinadesign в Хмельницькому пропонує безліч цікавих ідей, оцінити які ви зможете на 3D-візуалізації. 

Сучасний дизайн квартири

Вогонь в інтер’єрі

Замовляючи дизайн інтер’єру будинку, приділіть увагу каміну. Помилково думати, що представлений елемент – прерогатива виключно класичного розкішного стилю. Тренд останніх років – прозорі каміни, які розташовуються в нішах, та колонах. В стилі мінімалізм камін стане центровим кольоровим декором та додатковим джерелом освітлення.

На чому варто робити акценти

Тим, хто планує замовити дизайн квартири, спеціалісти рекомендують не боятися експериментувати з колірною гамою. Тренд 2020 року – яскраві контрастні акценти на тлі світлого тону. Такий прийом дозволяє візуально розширити простір, створити легку приємну атмосферу та підкреслити витончений смак.

Приклад вдалого поєднання – пастельний світлий тон з червоними меблями, декоративними елементами.

Сучасна мода не диктує стандарти, а навпаки закликає відмовлятися від правил. Головне – доручити реалізацію кваліфікованим спеціалістам, котрі зможуть втілити ідею не лише на папері. Для цього співпрацюйте з професіоналами, які вміють міксувати стилі, фактуру та колірну гаму.