Galkinadesign – твій особистий дизайнер

Galkinadesign – твій особистий дизайнер

Стрімкий темп життя диктує оригінальні тренди та тенденції оформлення житла, робочого місця чи іншого приміщення. Сучасний дизайн інтер’єру – це дещо більше, ніж якісний ремонт та правильно підібрані меблі. Сьогодні дизайн – це поєднання функціоналу та комфорту, яке не має компромісів.

Команда Galkinadesign створює та реалізовує унікальні проекти різної складності в оптимальні терміни. Спеціалісти студії творчо та прогресивно підходять до виконання поставленого завдання, враховуючи побажання та смаки замовника.

Сучасний дизайн квартири: стильові напрямки

Головна особливість сучасного облаштування житлового простору – мінімалізм та функціональність. Замовляючи дизайн квартири у Хмельницькому, важливо з самого початку визначитися зі стилем. Команда студії використовує вільний простір по максимуму, що дозволяє перетворювати студії в просторе, комфортне житло.

Якщо ви ще не визначилися, в якому стилі хочете замовити дизайн інтер’єру, зверніть увагу на напрями, описані нижче.

сучасний дизайн квартири

Скандинавський

Особливість скандинавського стилю – мінімум меблів, натуральна гама кольорів, максимум вільного простору. Представлений напрям поєднує в собі риси холодної Скандинавії та натурального еко-стилю. Риси кожного дозволяють створити в будинку атмосферу тепла, затишку та комфорту. Представлений стиль підходить для офісу. Також його часто використовують, створюючи дизайн магазину.

Еко

Один із найбільш актуальних напрямів, який відрізняється наступними рисами:

 • Використання натуральних матеріалів в обробці та декоруванні.
 • Світла гама кольорів з природними відтінками: сірий, зелений, бежевий, білий, блакитний та інші.
 • Копіювання натуральних фактур, таких як глиняна ліпка, декорування камінням чи деревом, використання лляного, бавовняного текстилю.
 • Велика кількість рослин, що підкреслює поєднання людини з природою.

Такий дизайн інтер’єру – комфортний та водночас вишуканий, тому з кожним роком кількість його прихильників все більше росте.

Максималізм

Представлений напрям – повна протилежність актуальному мінімалізму. Його обирають ті, хто втомився від порожнього та нейтрального простору. Якщо ви вирішили замовити дизайн квартири в такій стилістиці, будьте готові до сміливого поєднання яскравих відтінків, фактур та різнобарв’я декору. 

Характерні риси:

 • Поєднання декількох яскравих відтінків, строкате забарвлення (фіолетовий, червоний, жовтий).
 • Велика кількість елементів декору.
 • Поєднання рослинних та природних фактур з розкішшю меблів.

На основі стилістики створюється не лише оформлення житла, а й дизайн офісу. Особливу прихильність йому віддають колекціонери та люди, котрі люблять оточувати себе пам’ятними речами.

Реалізація проекту під ключ

Galkinadesign в Хмельницькому, створюючи дизайн інтер’єру, відповідає за реалізацію задуму не лише на папері, а й в житті. 

замовити дизайн у хмельницькому

 

Процес виглядає наступним чином:

 1. Зустріч із замовником для обговорення вимог, смаків та побажань клієнта.
 2. Зняття обмірів приміщення для комп’ютерного моделювання, на основі якого розробляється дизайн квартири.
 3. Складання кошторису. Співпраця – прозора. Клієнт завжди знає, за шо він платить.
 4. Створення колажу для вибору напряму.
 5. Виконання всіх технічних креслень.
 6. 3D-візуалізація.
 7. Підбір матеріалів.
 8. Здача готового дизайн-проекту.

При необхідності компанія виконує ремонтні роботи, гарантуючи професійний авторський нагляд. Контроль процесу передбачає виїзд на об’єкт двічі на тиждень для перевірки якості кожного етапу. Дизайн інтер’єру з професійним підходом до роботи – гарантія якості та відтворення всіх задумів.

Правильне поєднання модних тенденцій та спеціалізованої реалізації ідеї дозволяє створювати об’єкти мрії. Навіть при обмеженому бюджеті можна втілити сміливі та цікаві рішення. При цьому не потрібно йти на компроміс та відмовляти собі в комфорті.