Дизайн інтер’єру магазину: етапи розробки проекту

Дизайн інтер’єру магазину: етапи розробки проекту

Зовнішній вигляд магазину – другорядна, але не менш ефективна реклама, котра являється головним рушієм торгівлі. Оригінальний дизайн проект магазину приваблює увагу, стає головним предметом обговорення та запам’ятовується, що надалі приваблює потенційних покупців.

Студія дизайн інтер’єру Galkinadesign пропонує розглянути сучасні підходи до розробки проекту, на яких варто акцентувати увагу.

Універсальне правило

Розробка дизайн проекту магазину передбачає дві складові:

 1. Емоційну.
 2. Функціональну.

Головна особливість першої в тому, щоб створити оформлення, яке привабить відвідувачів, на підсвідомості змусить їх зайти. Зовнішній вигляд торгівельної точки – це віддзеркалення іміджу бренду. Друга складова відбиває функціональність приміщення, правильне його зонування. Оформлення магазину, як і дизайн будинку, передбачає декорування зовні та зсередини. Представлений процес рекомендується доручити кваліфікованим спеціалістам.

Дизайн інтер’єру магазину

Дизайн проект магазину: етапи

Перед створенням моделі майбутньої торгівельної точки враховуються не лише побажання замовника, а й інтереси цільової аудиторії, тип асортименту. Це необхідно для того, щоб вдало презентувати товар та не викликати дисонанс між продукцією та зовнішнім виглядом магазину. Після обговорення та вибору стилістики можна переходити до головної реалізації.

Зняття замірів

Перший та головний етап – заміри, оцінка стану приміщення та типу інженерних комунікацій. Це основне, що необхідно під час створення технічного плану та комп’ютерної моделі. Також замовнику рекомендується продемонструвати всю документацію, що стосується споруди.

Розробка креслення

Технічні креслення передбачають наступне:

 • План розташування або демонтажу перегородок.
 • Видозміни фасаду.
 • План освітлення, розташування вимикачів, розеток, розкладки плитки, стелі, підлоги.
 • Розташування меблів, професійного обладнання, технічних приміщень.

При необхідності виконується додаткове зонування вільної площі всередині для відділення, наприклад, кімнати персоналу чи примірочних.

Створення кошторису

Розрахунок кошторису передбачає формування бюджету на наступні цілі: Розробка дизайн проекту магазину

 • ремонтні та демонтажні роботи;
 • оздоблення;
 • придбання матеріалів, меблів, професійного устаткування. 

Замовник обов’язково повинен укласти та підтвердити кошторис, на який спеціалісти мають орієнтуватися.

Створення візуалізації

3D-візуалізація – реалістичний макет, котрий дозволяє побачити, як буде виглядати приміщення після завершення ремонту з різних ракурсів. Готові рендери повноцінно передають колірну гаму, тип освітлення.

Авторський нагляд

Якщо ви вирішили замовити дизайн проект магазину «під ключ» в Хмельницькому, то зверніть увагу на те, що послуга доповнюється авторським наглядом спеціаліста. Тобто дизайнер двічі на тиждень виїжджає на проект для контролю та перевірки кожного етапу. Такий підхід гарантує якість та повноцінне відтворення задуму.

Послуга «під ключ» в Хмельницькому дає можливість позбутися такого «головного болю», як:

 • підбір матеріалів.
 • пошук команди-виконавців.
 • контроль за точністю проведення всіх будівельних та монтажних робіт.
 • перевірка якості.

Представлений варіант співпраці – вигідний. Перш за все, студія має партнерів, які пропонують знижки на меблі, устаткування, робочі матеріали. Обираючи такий формат роботи, замовник економить бюджет. Студія, в свою чергу, бере всю відповідальність на себе, гарантуючи високу якість та точність виконання.

Оригінальний та якісний ремонт, унікальне оформлення зроблять бренд відомим, що зацікавить потенційну аудиторію. Не забувайте, що головне – це деталі, на які покупці звертають увагу. Кожен елемент інтер’єру – це своєрідна реклама, котра, хоч і другорядно, проте впливає на прибуток та успішне функціонування магазину.